Kurumsal

HAKKIMIZDA

Firmamız hizmet ağı içerisinde faaliyet gösterdiği alanlarda bayiiliğini yapmış olduğu markaları en iyi şekilde pazarlama ve teknik servis hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Firmamız etik değerlerden ödün vermeden, insan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak, önce insan ilkesi ile hizmet vermeyi ve bu değerlerden bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ödün vermeden çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

 Medikal alanlarda bilimsellik ilkesini ön planda tutarak etik ilkelere uygun çalışmak; kaliteye, güvenceye uygun hizmet sunmaktır. Medikal donanımların dağıtımı konusunda uzmanlaşmış, sağlık sektöründe çok geniş bilgi ve deneyime sahip müşteri memnuniyetin isağlayan kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

 Medikal sektörde model olacak firma anlayışında olmaktır. Stratejik düşünerek günümüz dünyasının çok hızlı değişen ortamlarına çabuk uyum sağlayan canlı, dinamik ve başarılı bir kuruluş olmak için çalışanını teşvik eden, sağlık personeli ve kurumlar tarafından teşekkür ve takdir edilen bir hizmet sunarak Özgür Tıbbi Ürünler'i güvenilir bir marka haline getirmektir.